REVĪZĪJAS KOMISIJA

sonoma FACEBOOK FILTER.jpg

Lāra robežniece

lara.robeznieks@gmail.com

Lāra Robežniece ir dzimusi 1991.gada 30. decembrī, Čikāgas priekšpilsētā, Palatainē. Lāra studēja Bioloģiju, fokuss neirozinātnē, Illinojas Universitātē. Viņa strādāja kā zinātnes skolotāja Šarlotā, Ziemeļkarolīnā ar programmu, ,,Teach for America". Viņa pašlaik dzīvo Sanfrancisko un studē Johns Hopkins University Izglītības maģistra programmā. Lāra bija palīgskolotāja Čikāgas latviešu skolā, absolvēja Garezera Vasaras Vidusskolu 2009. gadā un arī strādāja kā Garezera nometnes audzinātāja. Lārai patīk kalambūri (puns), mūzikas festivāli un kāpt kalnos. Viņa sapņo par piedalīšanos 2018. gada Dziesmu Svētkos kā kopkora dziedātāja.

Vismīļākais latviešu zīme: laimes slota jeb austras koks

 

mem temp.jpg

Kārlis MEMENIS

memenisk@gmail.com

Kārlis Ēriks Memenis ir dzimis 1987.g. 8. jūlijā, Toronto, Kanādā. Kārlim ir viena vecāka māsa, Sandra (Raisters) kura dzīvo Vašingtonas štatā. Kārlis uzauga Mississauga, Ontario un tad aizvācās uz Kalamazū, Mičiganu kad viņam bija astoņi gadi. Kārlis studēja ķīmijas inženierzinātnes Mičiganas Štata Universitātē. Trīs gadus Kārlis strādāja fabrikā kur viņš ražoja saldo debešķīgu kukurūzu sīrupu. Tagad Kārlis strādā pie „Dedert” kā „Dryer Project Manager” ārpus Čikagas. Šis ir Kārļa trešais gads ALJA valdē, un otrais gads kā Vices Priekšsēdis. Kārlis piedalijās Gaŗezera un Sidrabenes nometnēs un viņs absolveja GVV 2004.gadā. Pašlaik viņš piedalās „100% ALJA all the time.”

 

 


Kādas atbildības tev ir jāizpilda šinī amatā?

Izpilda pusgada (pavasara) un gada beigas (Kongresa) revīziju par ALJA kases stāvokli un Padomes darbību izpildīšanu.

Cik bieži tev ir jāpiestrādā šinī amatā?

Revīziju notur divas reizes gadā, bet ļoti palīdz ja seko līdzi valdes darbībai caur gadu, un ja piedalās telekonferencēs un valdes sēdēs.

Kāds cilvēks būtu piemērots šai lomai?

– Komisijai ir piemērota galvenokārt tiem, kuriem jau ir saprašanas par ALJA darbību
– Šī arī laba loma kādam, kas vēlās mācīties par visu ko ALJA dara

 Tehniskas spējas:

– Analītiska domāšana
– Enerģija un motivācija
– Palīdz ja māk lasīt/saprast statūtus un budžetus

**Pēc statūtiem: šī ir 3-5 locekļu Revīzijas Komisija