PASĀKUMU & KŪLTURAS NOZARES VADĪTĀJI/DIRECTORS OF EVENTS & CULTURAL AFFAIRS

Kristīne Abula

abulskristine@gmail.com

lara-amolina.jpg

Kristīne Iveta Abula dzima 1993. gada 10. februārī, un uzauga ārpus Milvokiem, Viskonsīnā. Viņa saņēma savu bakulāra grādu publiskā veselībā no Ohio State (go bucks!). Tagad viņa studē Mičiganas Universitātē saņemt maģistru grādus publiskā veselībā (MPH) un sociālā darbniecībā (MSW). Šis ir Kristīnes pirmais gads ALJA valdē, bet bija padomē pirms pāris gadiem. Kristīnei ir kaķītis vārdā Mazā un savā brīvā laikā, viņai patīk cept un vārīt!

 

Vismīļākais latviešu raksts: Laimes Slota 

 

aldan brown

aldan.k.brown@gmail.com

Aldan Pic.jpg

Aldans Karlsons Brown ir dzimis 1992 g. 30. martā, Kalamazū, Mičiganā. Viņš studēja rūpniecības inženierzinātni Mičiganas Universtātē. Viņš pašlaik strādā kā projektu menedžeris medicīnas ierīces rūpniecibā Kalamazū rajonā. Šis ir viņa trešais gads ALJAs valdē un otrais gads kā Kultūras nozares vadītājs. Viņš arī piedalās Rustikanas korporācijas valdē. Brivā laikā viņam patīk snovbordēt, nometņot un vispār pavadīt laiku dabā. Intresants fakts par Aldanu: Viņam vārds bija iedots tamdēļ ka ģimenei ir iemīļota pilsēta Mičigānā, nosaukumā Alden. Ģimenei tur arī atrodas vasarmāja dažas jūdzas no pilsētas centra.

Vismīļākais latviešu zīme: Auseklis


Kādas atbildības jums ir jāizpilda šinī amatā?

Kultūras Nozares Vadītājas ir atbildīgas par visiem ALJAs pasākumiem. Kultūras Nozares Vadītājas uzņemās uzvest vismaz četrus pasākumus ALJAs darbības gadā, dažādās pilsētās. Plānošana ieskaita sekojošos udzevumus: izvēlēties pilsētu un namu kur pasākumu rīkos, izvēlēties un izstrādāt dekorācījas, izgudrot cenas un izmaksas lai varēt ievest ALJAs kasei pieņemamu atlikumu, izvēlēties mūziku un/vai citu izklaidi, sagatavot ēdamo un dzeramo, izgudrot izdevīgu un drošu transportu pasākuma dalībniekiem, un sarunāt nocenotas naktsmājas ja tās ir vajadzīgas. Kultūras Nozares Vadītājas arī pārstāva ALJAs valdi visus kultūras projektu sakaros, sadarbojoties ar citām kultūriskām organizācijām lai veicināt ALJAs misiju.

– Obligāti ir jāizplāno un jāsagatavo Gaŗezera 4-2 voleju nogales Sirds Līksmo balli un Cūku Bēres.
– Citi ieteikti pasākumi ko Kultūras Nozares Vadītājas bieži uzņemās izplānot un uzvest ir Sirsniņu Balle, Baltoween, utt.
– Kultūras Nozares Vadītājām jābūtu klāt un jānovada visus izplānotus pasākumus, ar ALJA valdes un citu brīvprātīgo darbinieku palīdzību.

Cik bieži jums ir jāpiestrādā šinī amatā?

Atkarīgs no mēnesi. Vairākus mēnešus pirms pasākuma, ir visu ko jāizplāno un jāsarunā. 1-2 mēnešus pirms pasākuma, vismaz divas reizes nedēļā ir jārunā ar atbildīgiem cilvēkiem/kompānijām par pasākuma detaļām – piemēram, ar mūzikas grupu, DJ, ēdienu servisu, namu kur pasākums notiks, viesnīcu, A/V kompāniju. Starp visu ir jāizstrādā/jānopērk/ jāpasūta dekorācijas, ēdienu, un dzērienus. Kad pienāk lielā diena, vajag arī būtū izstrādāta efektīva dienas kārtība, un sarunāti brīvprātīgie palīgi.

Kāds cilvēks būtu piemērots šai lomai?

Kāds kuram ir interese plānot pasākumus, un kāds kurš labi sastrādājās ar visvisādiem cilvēkiem, tā kā Kultūras Nozares Vadītājām ir jāsarunājās ar daudziem cilvēkiem, kompanījām, un organizācijām, un tajā pašā laikā jāuztura ciešu sadarbību ar ALJAs valdi un biedriem. Kandidātam jābūt organizētam un darbīgam, lai visi pasākumi iet gludi!

Tehniskas spējas:

Nekas nav īpaši vajadzīgs, bet palīdz A/V, mākslinieciskas, un virtuves spējas!

*Šī ir DIVU cilvēku loma