ALJA  JAUNUMI

  Vēja Zvanu redaktrises grib dzirdēt no Jums! Ja jums ir kādas slepenās jeb ne tik slepēnas mākslinieku spējas, jeb ja Jums patīk rakstīt, jeb kas cits ar ko dalīties, saraksties ar Kristu un Madelēnu! Viņas gaida dzirdēt no Jums līdz februāra beigām!!!  krista.zamurs@gmail.com vai mminiats@gmail.com

Vēja Zvanu redaktrises grib dzirdēt no Jums! Ja jums ir kādas slepenās jeb ne tik slepēnas mākslinieku spējas, jeb ja Jums patīk rakstīt, jeb kas cits ar ko dalīties, saraksties ar Kristu un Madelēnu! Viņas gaida dzirdēt no Jums līdz februāra beigām!!! 
krista.zamurs@gmail.com vai mminiats@gmail.com

 ALJA Delegāti ALA Kongresā Čikāgā

ALJA Delegāti ALA Kongresā ČikāgāApsveicam 2017. g. absolventus! Jūs esat mūsu nākotne!

Šajā video, GVV ceturtās klases audzēkņi atbild uz jautājumiem, ko mēs pārrunājām, "Ko tālāk" stundā. 'Kā raksturo latviešus?' 'Kādas ir Jūsu sajūtas kad domājiet par jūsu tautu?' 'Kāda būt Jūsu dzīve ja Jūs nebūtu latvieši?' 'Kādas ir Jūsu domas par Jūsu latvisko nākotni?'


alja fit klubs topas!

Grava.png

Ziņojam, ka 19. janvārī, Rīgā,  mūžībā aizsaukts ALJA 7. valdes priekšsēdis, Uldis Grava.

//

In Memoriam of Uldis Grava, our 7th ALYA president, who passed away January 19th. 


 Mūsu pavasara   Vēja Zvanu   izdevums ir klāt!! Izlasiet lai redzēt mūsu talantīgos biedrus!   Our Vēja Zvans spring volume has arrived! Take a look at some of our talented members works! 

Mūsu pavasara Vēja Zvanu izdevums ir klāt!! Izlasiet lai redzēt mūsu talantīgos biedrus! 

Our Vēja Zvans spring volume has arrived! Take a look at some of our talented members works! 

 
  LINKEDIN AR LATVIEŠIEM!   Atdzīvīnāsim mūsu LinkedIn grupu! Piebiedrojaties American Latvian Youth Association uz  Linkedin.com !

LINKEDIN AR LATVIEŠIEM!

Atdzīvīnāsim mūsu LinkedIn grupu! Piebiedrojaties American Latvian Youth Association uz Linkedin.com!